Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. heti védőnői vizsgűlaton...

30. heti védőnői vizsgűlaton súlymérésnél kiderült 1 hónapja nem hogy nem híztam de még folytam is! Pár hete párkapcsolati problémáéim vannak igaz emiatt nem sokat ettem de a baba ettől még fejlődött rendesenn ugye?

Figyelt kérdés

Volt így más is ennyi idősen hogy fogyott volna???

nem a korai hányós idpszakokra gopndolok.. ott normális.


2012. máj. 24. 13:55
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsánat FOGYTAM! 25. héten 69 kg voltam , most a 30-on 68 kg.. :(
2012. máj. 24. 13:56
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! A baba elveszi, ami neki kell! Amúgy sem kell úgymond kettő helyett enni, ez tévhit.

Kérdezz meg egy kismamát, akinek 180g szénhidrát diétát kell csinálnia. Alig eszik valamit. Mégsem lesz a babának semmi baja! Először a baba kapja meg, ami kell neki, aztán az anyuka, a többi meg a hízás :)

30hkm

2012. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ha kicsit fogysz és nem vagy alultáplált vészesen akkor bármi baj is lehet a babával. Van aki 1-2 kg hízással is egészséges babát hoz a világra. Ilyenkor a szervezet számára mindig a baba az első, először ő kap meg mindent és ha marad abból jut neked is. Ettől függetlenül próbálj meg nyugodt lenni, nem stresszelni, mert az idegeskedés többet árthat (de ez sem feltétlenül igaz, mert én az anyagi helyzetünk miatt végig stresszeltem a 2. terhességem és a babának nem lett baja)
2012. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 3 kg-ot fogytam a 30-34. hét között, és utána már semmit nem is híztam, senki nem mondta, hogy ez gond lenne. Én is kevesebbet ettem akkor, mert elég beteg lettem (tüdőgyulladás), és nagyon rosszul voltam. A babánk ettől még 3870 grammosan jött a világra. :))
2012. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A vitaminra es feherjete figyelj oda, ha nem birsz gyumolcsot sem enni, akkor szedj valamit, ha eddig nem szedtel volna es a vas is legyen rendben.

Egyebkent nem lesz gond, nem irtad hogy milyen magas vagy, de ezzel a sullyal barmilyen magas vagy nem hiszem, hogy alultaplalt lennel, normal testalkatnal pedig van tartalek.

En 178 cm vagyok es szules elott is meg csak 66 kg voltam es nekem is volt olyan a vege fele is hogy ket-harom hetig sem hiztam, pedig en ettem rendesen vegig.

2012. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia

Én mindig fogyok terhesen :-D

Az elsővel 69 kg lettem terhes, 63 kgval mentem szülni, a lányom 4350 grammal született :-D


A másodiknál 66 kgval indultam. 64 kgval mentem szülni, 4750 grammal született.


Most várom a harmadikat. 67 kgval kezdtem, most a 10. héten már csak 65 vagyok :-D

2012. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát kedves utolsó, most nem igazán szeretlek! :D:D:D


32 hkm, +7 kg :D

2012. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6. vagyok


De a szoptatás alatt mindig visszajött rám :-D

2012. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a válaszokat! mentek a zöld kezecskék.. :)

kicsit megnyugodtam.

2012. máj. 24. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!