Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem ki segit? Nalunk Romania...

Nekem ki segit? Nalunk Romaniaba az a baj h nincsenek olyan erzekeny tesztek igazan. Teszteljek most elso vizeletbol?

Figyelt kérdés
MA 29 kene nem megjojjon 7 honapja volt egy elvesztett terhessegem s most ugy erzem babas vagyok feszul a hasam sokat alszom az este megijettem h megjon a hom csak 36.4 volt eddig 37-36.8 kozott volt de nem jott meg.Szerintetek tesztelhetek ma? Nalaunk romaniaba az a baj h nincsenek olyan erzekeny tesztek igazan.Teszteljek most elso vizeletbol?
2009. jún. 29. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek érzékeny tesztek, akkor várj még pár napot és akkor tesztelj reggeli vizeletből!

Hajrá :)

2009. jún. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, reggel első vizeletből a legjobb, ha terhes vagy akkor a hőmérsékleted 37C FOLYAMATAOSAN. Nekem is az volt.
2009. jún. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
en nem igazan ertek a hom hez de nagyon ugy erzem babas vagyok
2009. jún. 29. 08:51
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom valaszokat
2009. jún. 29. 08:51
 5/7 anonim ***** válasza:
én is romámniai vagyok. A nemvárt utáni napon (27. nap) esti vizeletből erős kétcsíkos volt a Barza teszt. De ez egyénfüggő. De az előzőt is a nemvárt után egy nappal másféle teszt már kimutatta. Holnap próbáld meg.
2009. jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugodtan vehetsz bármilyen tesztet, ha terhes vagy, ki fogja mutatni.Nekem a Barza már akkor kimutatta, amikor meg kellett volna jönnie.
2009. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hat teszteltem de sajna negativ lett nagyon letortem
2009. jún. 29. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!