Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam uh, és csak a...

Tegnap voltam uh, és csak a fejméretet nézték, nem kevés ez? Ilyenkor nemfontos hogy nézzék a sújt, meg a többi méretet is?

Figyelt kérdés
24 hetes ikres kismama vagyok,és legközelebb 32 hetesen kell mennem uh-ra.nincs ez kicsit soká?)8 hétig megsem nézik öket?!!)
2008. ápr. 24. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én tegnapelőtt voltam uh-on, és nekem majdnem 20 percig nézte az orvos a babát, és minden méretet megmondott megnézett. A következő uh 28 hetesen lesz ami kötelező, nekem ezt mondta. Szerintem azért ennél kicsit többet kellett volna néznie, főleg hogy 2 baba van. Nekem alaposan átnézte az egyet is. Főleg a méhlepényt, hogy az rendben van e. Beszélj vele hogy szeretnél menni előbb mint a 32. hét, és mondd meg az orvosodnak, hogy minden méretükre kíváncsi vagy, mert az megnyugtatna téged, Ha fogadott orvosod van, és normális akkor megfogja tenni. De azért ne izgulj, ha baj lenne, tuti hogy szólt volna! Boldog babavárást kívánok, és ne idegeskedj.
2008. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj az orvosoddal! Tényleg furcsa, hogy csak a fejüket mérte le, pláne ikreknél gondolom még alaposabban meg kellene vizsgálnia.
2008. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!!!24 hetes korra nagyon kevés amit mértek,mert ilyenkor már a mellkas,combcsontot...stb is megkell nézni.Mindenképp menj vissza az orviosodhoz és beszélj vele.
2008. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.nem is fogom ennyibe hagyni,aggodom a kicsikért!boldog heteket mindenkinek.
2008. ápr. 24. 17:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!