Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliaban elo kismamak mit...

Angliaban elo kismamak mit tudtok a National Childbirth Trust-rol? Erdemes ra Elofizetni?

Figyelt kérdés
Szisztok en egy 12 hetes kismama vagyok pontosan ma megyek az elso ultrahangra mar nagyon varom :) ahogy ma bongeszgettem ratalaltam erre a National Childbirth Trust ra meg nem hallotam rolla erdemes elofizetni vagy majd ugy is mondja a vedono mikor ott lessz az ideje?Elore is koszonom :)

#állapotos #angliai kismamak
2012. máj. 25. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.Nem ertem mire akarsz elozfizetni?En ugy tudom csak hirlevel van naluk meg forum de elozfizetes?Nem a terhesseg hetrol hetre hirlevelre gondolsz?

En nem foglalkoztam ezzel csak beregisztraltam az Emma's diary-re(ilyen kiskonyvet kaptal?),meg a bountyra es ennyi.

2012. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz a child trust fund-ra? Az 2011 jan 1től megszűnt.. adtak szüléskor egy bizonyos összeget a gyereknek, számlát kellett hozzá nyitni és 18 éves korig nem lehetett hozzányúlni, a szülők rakhattak rá pénzt. De ez már teljesen megszűnt másfél éve.
2012. máj. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja bocs már látom miről beszélsz.

Hát nem tudom hogy érdemes e. Én voltam már nct-s vásáron pl, de anélkül is be tudtam menni hogy tag legyek.

2012. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!