Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek tényleg megtörténh...

Szerintetek tényleg megtörténhet, hogy egy teszt hamisan negatív?

Figyelt kérdés
Olvastam már itt és még pár helyen is, hogy nem jelezte a babát a terhességi teszt pár nőnél. Szerintetek ez lehetséges lenne, hogy nem termelődik náluk a HCG? Vagy csak nem reggel csináltál vagy más hibát vétetek teszteléskor? Én a mai tesztekről azt hallottam, hogy közel 100%-os (99%) pontossággal bírnak.
2012. máj. 25. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincsen 100%-os pontosságú diagnosztikus eszköz.
2012. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért az ultrahang elég biztos. :D
2012. máj. 25. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is olvastam itt ilyeneket, hogy már nem tudom hány hetesek voltak, meg az uh-on látszódott, de a teszt még mindig negatív lett. Őszintén szólva én nem hiszek ebben. Ha terhes az illető, akkor termelnie kell HCG hormont. Szóval hiszem, ha látom, én ezt eléggé szkeptikusan fogadom.
2012. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy egy teszt hibás és nem mutatja ki a terhességet.De akkor csinálni kell egy másikfajta tesztet.Szerintem olyan nincs hogy több fajta teszt se mutatja ki.
2012. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát terhességmegállapítás szempontjából pontos az uh. Más szempontból, pl. magzati diagnosztikában jóval kevésbé pontos.
2012. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!