Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire biztos a baba neme,...

Mennyire biztos a baba neme, ha a doki 20 héten csak annyit mondott, valószínűleg fiú?

Figyelt kérdés
Olyan volt, mintha a zacsi lenne a lába között, de a kukaca nem látszódott, mert eléggé össze volt zárva a lába, meg sztk-s rendelés, így nem igazán érdekelte a dokit, hogy mi már kíváncsiak vagyunk. Gondolom a kislány punciját nem lehet zacsinak látni , ugye?
2012. máj. 25. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a zacsi, ha nem látta a kukit is, még lehet, hogy szeméremajkak. De nem hinném, hogy 20 hetesen elnézte volna. Ilyenkor a férfi és a női nemi szervek is elég duzzadtak...
2012. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A valószínű, talán, esetleg jelzőkkel meghatározott nem egyáltalán nem biztos. Ha a doki nem mondta 100%-ra, akkor még nem élném bele magam.

Nekem elég hamar 100%-ra állították, mert babám úgy feküdt, hogy mindig telibe megmutatta magát, de én még akkor sem mertem elhinni. :)

2012. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Marilyn88 ***** válasza:
100%
hát ezzel az a baj, h nem lehet biztosat mondani amíg ki nem bújuk a jövevény. a fiamat 2 alkalommal fiúnak, 3 alkalommal lánynak mondták. szóval hallgass a megérzésedre, az majd megmondja a választ! :-)
2012. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekünk végig fiút mondtak, aztán születésnél kiderült ,h kislány:))
2012. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ma voltam 4d-s ultrahangon és fiút mondtak. Pár hete meg lányt mondott a dokim és tényleg nem volt semmi a lába között... Most teljesen kétségbe estem mert egész eddig kislányt vártam és annak éreztem... Már nemtudom mit higgyek de a babakocsivásárlás eltolódik úgy érzem :-(
2012. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor még mindig meglepetés lehet. Olyan jó lenne már biztosan tudni, mint a kettőnek örülnénk szóval az se lenne gond ha a szülés pillanatában tudnánk meg a nemét.Csak ugye a kíváncsiság ... :) A terhességem eleje óta fiút érzek és azt is álmodtam meg. Pedig előtte mindig lányt akartam. Remélem 1 hónap múlva 4D-n kiderül, vagy jobban lehet már látni. Meg az is segíthet,hogy pénzért tovább nézi a doki és nem csak félvállról veszi.
2012. máj. 25. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiú lett?
2019. aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!