Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti vérzést hogy...

Terhesség alatti vérzést hogy lehet épp ésszel túlélni?

Figyelt kérdés
Barátnőmről van szó, kórházban van, hematoma eltűnt, de még mindig vérzik. 22 hét körül van. Mit tehet az ember, hogy ne őrüljön meg? A baba szerencsére folyamatosan nő.

2012. máj. 25. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is jó kezekben van, az orvosok vigyáznak rá, más részt a baba is jól van....gondolj ezekre, és arra hogy minden rendben lesz! Sok erőt és kitartást kívánok nektek!
2012. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 10 hetesen feküdtem bent hematóvál, úgy hogy előtte fél évvel volt egy vetélésem. A barátnőddel minden rendben lesz meglátod, a lényeg, hogy sokat feküdjön. Ez a legfontosabb! Túl van már a kockázatos időszakon, úgyhogy nem kell aggódni!!

Adj át neki sok pozitív gondolatot, biztasd, fontos, hogy ne lássa rajtad az aggodalmat. (mármint a baba elvesztésével kapcsolatban)

2012. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Minden rendben lesz! a hematóma sajna hetekig is vérezhet,hol gyengébben,hol picit erősebben. felkell szívódnia és a felszívódás görcsel és vérzéssel jár. a lényeg h a baba jól van,a mama meg mindenképp nyugodjon meg,mert a folyamatos stresz nem jó a bébinek. mióta van kórházban? minden jót és drukkolok nektek! tudom h nehéz ilyenkor,de minden rendben lesz!
2012. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Jaj ne haragudj de mobilrol irtam es az ekezeteseket ilyen hĂźlyen irja,remelem azert sikerĂźlt elolvasni. miota van bent es melyik korhazban ha megkerdezhetem?
2012. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jaj Csajok aranyosak vagytok! Kicsit azt hiszem félreérthető voltam. A barátnőm a barátnőm,nem a párom. Csak próbálom én is támogatni,mint barát és mint anya.És a gondolatokat látom a legnagyobb gondnak.Már kb.5 hete bent van.A kezdetektől vérzik visszatérően,de most úgy tűnik eltünt a hematoma és mégis vérzik.Én is mindig bíztatom,ahogy a család is,de nehezen telik az idő.Az én terhességem probléma mentes volt.Hála Istennek!

Arra lennék kiváncs hogy terelheted ilyenkor a saját gondolataidat? Az jobb a babának,mamának is,ha nem stresszelnek.

2012. máj. 25. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó, hogy ha foglalkozol vele hogy mi történik, de idegeskedni tényleg nem kell, kórházban van, ahol rengeteg orvos vigyáz rá....minden rendben lesz! (Első voltam)
2012. máj. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,de ha volt valaki hasonló helyzetben hogy tudta elterelni a gondolatait? Pl. egy pszichológus segíthet?
2012. máj. 26. 11:50
 8/8 A kérdező kommentje:

Az orvosi ellátásról és hozzáállásról inkább semmit...

Tisztelet persze a kivételnek!

2012. máj. 26. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!