Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor 5-6 hetes voltál, mi...

Amikor 5-6 hetes voltál, mi volt a papírodra írva? Úgy értem méret, szívműködés stb. Mikor visszahívott a doki hány hetes voltál és mekkorát nőtt a magzat?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

5-6 hetesen nem is mentem még el a dokihoz, egyik gyerekkel sem. Szerintem felesleges. (orvos vagyok)

8 hetesen voltam először

5-6 hetesen a doki általában visszahív 2 hét múlva, mert az a fontos vizsgálat, nem a 6 hetes

2012. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4-5 hetes terhesen voltam először, mivel elmaradt a vérzésem és pozitív lett a teszt. Mivel biztosat csak az orvos tud mondani, így elmentem. Akkor azt mondta, hogy petezsák látszódik, illetve ennek a méretét mondta még. Visszahívott 2 hét múlva, akkor már látszódott a szikhólyag, lemérte a babám méretét és volt már szívhang is. Fel volt még tüntetve a papíron a méhnagyság, méhszáj állapota is.
2012. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia,


az első uh-s leletem a 8. héten készült.

Ez az adat szerepel rajta:

CRL 20 mm FHR: 160/min


Legközelebb a 11. héten voltam ultrahangon.

Akkor már ez volt a méret:

CRL 42 mm

2012. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En 5+6 hetesen voltam, volt mar szivoulzalas, 3mm-es elo embryo lathato :))

Szoval mar latni lehet olyankor is valamit :)) legalabb megnyugodtam,hogy mehen belul van, 1baba , van szivpulzalas es mar 3mm volt :)) engem ekkorra hivott be a doki,de orultem neki :))

2012. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is 5 hét 6 naposan voltam először. Szívpulzálás, 6 mm-es CRL, 20 x 18 mm-es szabályos petezsák volt látható.

Attól függ hüvelyi, vagy hasi ultrahang készül, illetve a gép minősége, orvos személye stb.

2012. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!