Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mitol van? Lehet ez ellen...

Ez mitol van? Lehet ez ellen valamit tenni, vagy majd az ido megoldja?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok es mar 2 napja,akarmit eszem,ra par percre elkezdek emelyegni..Nem hanyok es nincs hanyingerem csak iszonyatos emelyges,ami utana masfel -2 oran at is eltart utana :( Lassan mar nem merek enni sem. Mas is volt igy?
2012. máj. 25. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, főleg az első terhességnél. Volt úgy, hogy jöttünk hazafelé (kb.60 km-es útról van szó) és 3 zacsit igénybe kellett, hogy vegyek, mert annyira felkavarta minden a gyomromat. Elmúlik hamar, ez vigasztaljon!
2012. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Czeizel doki erre azt mondta, hogy örüljünk neki, mert erős a méhlepény! :)

Nekem is a 8. héten volt a legrosszabb, de a 12hét után elmúlt!

Én se nagyon tudtam enni, mert bármi amit szerettem addig, inkább kifelé jött volna... :(

De segített a narancslé, narancs, az nagyon jól esett, meg kekszet próbáltam rágcsálni.

Remélhetőleg nálad is elmúlik majd!! :)

27hkm

2012. máj. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!