Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menzesz szerű fájdogálás...

Menzesz szerű fájdogálás lehet jósló? 39 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 21:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is 39 hetes vagyok,nekem is vannak kb napi 2-szer ilyen mensi szerű görcsök,bár ez semmi ahhoz képest mikor menstruáltam.. Viszont mikor keményedik a hasam,az fájdalmas,mert annyira nyom alul. Nekem a ctg már mutatott fájásokat,de akkor is csak azt a keményedést és nyomást éreztem alul. Nekem első baba,szóval majd írd meg ha történik valami! :)
2012. máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nekem sokkal erősebben fáj mostmár mint menzeszkor, az éjjel már aludni se tudtam nagyon, most meg olyan fáradt vagyok, hogy lepotyogok a székről. Nekem is mutatott fájásokat, de az 3 hete volt azóta lapos volt. szóval fáj, de még mindig nem rendszeres. Lehet hogz éppen ékeli be a kis fejét a medencébe, mert a múlt héten még magasan volt. Aztán ki tudja, hogyha már igy nekiveselkedett, lehet, hogy meg se áll...
2012. máj. 26. 10:09
 13/15 anonim ***** válasza:

Drukkolok akkor nektek,holnap gyereknap:) Még mindig erősen fáj kedves kérdező mint az éjszaka?Nekem az utolsó nst-nél a szülésznő jelentette ki amikor nézte a gépet,h magának fájásai vannak,csodálkozva kérdeztem,h igen???:D Jó éreztem valamit persze keményedés közben,de az minimális volt.

41.hét

2012. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen, még mindig fáj, emellet iszonyatosan fáradt vagyok, de mint akit fejbe vertek. Ti voltatok különösebben fáradtak szülés elott?
2012. máj. 26. 14:08
 15/15 anonim ***** válasza:

Valakinél a fáradtság jellemző valakinél az aktivitás.

Ezt találtam pl a neten:'Gyakran előfordul, hogy a kismama a terhesség vége felé egyik nap korán reggel felkel, és az előző hónapokra jellemző nehézkesség, fáradtság helyett ezúttal rengeteg energiát érez magában. Ezt az aktivitásban bekövetkező növekedést az epinefrin fokozott termelődése okozza, amit a placenta által termelt progeszteronszint csökkenése vált ki. Az epinefrin szintjének növekedése felkészíti a női testet a közeledő szülés kihívásaira.'

Én 2hétig mormota voltam,utána élénk.Annyira nehéz ezeket megmondani.

2012. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!