Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha rendszeresen mocorog,...

Ha rendszeresen mocorog, rugdos a baba, akkor teljesen biztos, hogy semmi baj nem lehet? Néha rossz érzésem van. Vagy inkább bizonytalan vagyok..

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem. Igen mi leendő anyák, vagy már anyák már csak ilyenek vagyunk, pláne ha régóta várjuk a kis picurt. Aggódunk és alig hisszük el, hogy velünk történik ez a csoda. Ne aggódj nincs vele gond! ;)

32 hetes kismami

2008. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
eZ TERMÉSZETES, AGGODALOMRA SEMMI OK!
2008. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a "félsz" mindenkiben ott van szerintem, az anyává válás nem könnyű dolog. Én is régóta vártam a babára, és mikor megtudtam, hogy itt van a pocakomban, egy kicsit megijedtem.

Sokszor eszembe jut, hogy ugye rendben van minden? De mindig próbálok csak arra gondolni, hogy semmi baj nem lehet! Gyönyörű és egészséges babám fog születni! Gondolj te is erre!

2008. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!