Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek melyik név illene...

Szerintetek melyik név illene egy félig kínai, félig magyar kislányhoz?

Figyelt kérdés

Evelin, Nedda, Odett, Imola.

Sorrendet is mondjatok, és mondjátok el, miért tetszik, vagy miért nem.

Esetleg más ötlet?



2012. máj. 27. 09:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Evelin tetszik a legjobban.Utána Nedda,de nekem az már kicsit inkább arabos.
2012. máj. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
67%

Hua= Virág

Lili= Gyönyörű

Mei= Elbűvölő

Én a Lili-re szavaznék.

2012. máj. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Evelin nem tetszik.Valamiért nem jön be.

Nedda-nagyon tetszik,ez a legszebb.Olyan különleges.

Odett,Imola-nagyon nem jön be.Nem tetszik a hangzása.

Ne haragudj,indokolni nem nagyon tudtam,de a Nedda nagyon szép név.

2012. máj. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobban a Odett tetszik,utána Evelin,a másik kettő nem igazán tetszik.

nekem volt egy ismerősöm aki szintén félig kínai ő Zsófi.

2012. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Odett, az francia név, az Imola egy gyomnövény neve, Erdélyben sok kislányt hívnak így. Attól is függ, hogy mi lesz a vezeték neve a kicsinek.
2012. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

2-es, kb minden kínai lány a Lili nevet választja, mint külföldi nevet, úgyhogy az kilőve, a másik kettő meg sajna nem anyakönyvezhető, de azért köszönöm!

Többiek, köszönöm a válaszokat! Nekem eddig Evelin és Nedda az amire azt mondom, hogy hűha, de nem tudom, hogy "kifele" hogy hangzik. :) Zoét akartam eredetileg, de rájöttem, hogy kb minden harmadik kislányt Zoénak fognak hívni, úgyhogy letettem róla. :(

Írjatok még! Sokan, sokat!

2012. máj. 27. 09:25
 7/29 A kérdező kommentje:
Ja igen! A vezetéknév Liu-Dömötör.
2012. máj. 27. 09:26
 8/29 anonim ***** válasza:
NEDDA!Olyan gyönyörű,különleges név!!Iszonyatosan tetszik.Szerintem sokkal különlegesebb,szebb hangzása van,mint az Evelinnek.
2012. máj. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 ava87 ***** válasza:
Szerintem nektek nem igazán kell azt nézni, hogy anyakönyvezhető-e vagy sem, hiszen gondolom a párod kínai állampolgár, ebben az esetben az ott használatos neveket is választhatjátok.
2012. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Az apa, vagy az anya állampolgársága úgy tudom nem számít, ha a gyerek magyar állampolgár lesz, akkor a magyar törvényeknek megfelelően kell nevet adni neki. Pedig olyan jó neveket tudnék neki adni kínaiul, hogy csak na! :)
2012. máj. 27. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!