Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezhet, hogy 14 hetesen még...

Létezhet, hogy 14 hetesen még semmi pocim nincs?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát igen. Igazából bármilyen testalkat is vagy, egyértelműen a 18.héttől fog látszódni. :)
2012. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pont így voltam,senki nem hitte el babát várok :).15-16. héttől kezdve kezdtem el kerekedni,de végig nem volt nagy pocakom.
2012. máj. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, én nem voltam kövér mikor terhes lettem, mégsem látszott még szinte egy ruhában sem 20 hetesen sem, hogy babát várok. Szóval simán létezik. Ja, és ennek ellenére 14 hetesen éreztem már, 18 héttől már apa is érezte. 22-23 hetesen viszont nőtt egy akkorát a hasam, hogy nem lehetett nem látni hogy terhes vagyok.
2012. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges igen. Bár nekem már a 8.héten is látszódott. Igaz az még a puffadás volt,de most már 15 hetesen le sem tagadhatom hogy kismama vagyok :) Sőt sokak szerint ahhoz képest,hogy 15 hetes vagyok elég nagy a pocakom :)
2012. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Normal alkattal kezdtem, de most 14 hetesen mar le sem tagadhatom hogy terhes vagyok. Igaz, mar 4 kilot is felszedtem:(
2012. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó...vagyis, nem mert örülnék már ha látszódna. :) Vékony magas testalkatú vagyok, azt hittem, hogy hamarabb fog látszódni. De kivárom, mindennek eljön az ideje. Köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 28. 14:16
 8/8 anonim ***** válasza:
persze, nekem 16 hetesen sem látszik :)ennek örülök is meg nem is :D
2012. máj. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!