Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haskeményedés csak egy ponton?

Haskeményedés csak egy ponton?

Figyelt kérdés

Második babámat várom, 35 hetes vagyok.


Ma délkörültöl nem múló haskeményedésem van egyetlen egy kb tenyérnyi helyen, jobb felsö része a hasamnak.

Volt másnak is ilyen?


Nem múlik, a baba mozog, habár óriási mozgást nem csinál.

Elöször olyan volt mintha kinyomná ott valamiét, de tuti nem mert az akkor eltünne.

Sima keményedés magától elmúlik ha pihen az ember, meg az azért mindenhol van.


Elsö terhességemnél 20-ik héttöl keményedtem rendszeresen, marékszám szedtema magnéziumot, görcseim is minden naposak voltak, így tudom milyen a keményedés stb...

de ez más csak egy tenyérnyi helyen, és nem múlik. Magnéziumot nem vettem be, mert az utolsó pár napban voltak erösebb görcseim, lábban is és magnézium után pár órával vízszerü hasmenésem lett, minden lakalommal (most volt hogy elöször kellett párszor magnézium).

ha fekszek, ülök annyira nem zavar, alig érzem, de ha felállok, meg mozgok (és lányommal kell egész nap) akkor iszonyatosan feszít ott.


Volt másnak is? Most éjszaka kifekeszem ezt`?



2012. máj. 29. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem detto ez volt tegnap, és olyan hülyén is állt a haam, féloldalasan csúcsos lett. nekem fekvéskor csinálta ezt. de sztem a baba oda kuporodik ilyenkor ezért érezzük ott jobban az összehúzódást.
2012. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!