Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok hogy alakult a kapcsol...

Nálatok hogy alakult a kapcsolatotok terhesség alatt?

Figyelt kérdés
A párom kerüli a közelebbi érintkezéseket, a szexet. Aggódom, hogy ez normálisnak mondható-e. Gondoltam, hogy velem van a baj a hízás miatt pl, de azt mondja, hogy nem, vele van a baj a stessz miatt. Hogy ugyanúgy szeret és tetszek neki! Engem viszont nagyon bánt. Vagy csak hagynom kell neki időt? Vagy mitől lehet ez? Volt valaki már így? Szülés után ez helyre jön? 26 hkm
2012. máj. 29. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálunk havonta 1-2 alkalommal van, én nem bánom és ő sem! 34+4 hkm
2012. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjem ugyan úgy szeretett közeledni, söt... Sexet is kívánta, de megértette ha én nem akartam.

Mi a szülés után alig tudtuk a 6 hetet kivárni annyira bevoltunk indulva, azóta is szuper a sex, már a második jön.

2012. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nálunk ritkábban...utoljára talán 2 hónappal ezelőtt. Ha közeledek akkor is semmi...
2012. máj. 29. 21:22
 4/14 anonim ***** válasza:

Meg sem tudom mondani, mikor voltunk utoljára együtt. Egyszerűen félünk, mert az első terhességemnél sok bajt okozott a szex. Most nem, de nem tudjuk élvezni egymás közelségét a baba miatt.

31hkm

2012. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nos, a pasikba is végig megy egy folyamat! Ők is "terhesek"

hagyni kell, ilyenkor nem akarnak szexelni, vagy is kevesebbet. Ez biológia :) meg még az is benne van, hogy félt, hogy nehogy baja legyen a babának.


Az én párom is ilyen volt, féltett, meg együtt érzett velem, mindig. Ha hánytam ott ült mellettem, ha rosszul voltam azonnal segített, és ha mozgott a baba rátette a kezét a pocakomra és együtt örült velem.


A férfiak is átélik mind azt amit mi, nők a terhesség alatt :)

2012. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez normális! Nehogy magadra vedd! Bizonyos típusú férfiakra így hat a nő terhessége, nálunk is így volt. Féltette a babát, és engem, és valahogy nem a "férfit" hozta ki belőle az az állapot. Van ilyen is, de nem mindenki reagál így, és az is normális!
2012. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi a 9 hónap alatt 2x voltunk együtt... Ez sztem normális ilyenkor.
2012. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére minden rendben bár 1x véreztem pár cseppet utána és akkor megijedt a párom is hogy miért lehetett. Fájni nem fájt csak láttuk a vért. Mondta is hogy hívjam fel másnap azonnal a védőnőt. Szerintem a Te párod is csak aggódik a babátok miatt. Azóta is csináljuk bár ritkábban. Nálunk inkább a féltékenység az amit érzek. Mármint hogy a kicsire féltékeny hogy majd jobban fogom szeretni. Bár nem mondaná ki de látom rajta. Igyekezz megtenni mindent hogy ha nem is szexuális úton, de apróbb gesztusokkal kényeztetni :-) biztos vagyok benne hogy értékelni fogja :-)
2012. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,sokat segítettetek! :) Már kezdtem nagyon magam gondolni a hibásnak!
2012. máj. 30. 06:49
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem azért egy beszélgetést megérne a dolog! Nálunk is ritkábban van, mióta babát várok (bár azért nem ilyen ritkán) , de én rákérdeztem, hogy a picúrt félti-e, vagy mesélje el, őt hogyan érinti ez az egész! De egyébként nem tudom mennyire voltatok aktívak előtte, vsz egy bizonyos mértékű csökkenés normális! Csak azért írtam a beszélgetést, hogy Te is megnyugodj, és ne maradjon a későbbiekben tüske emiatt! Kitartás szülés után biztos jobb lesz!:-)

Üdv, 19 hkm

2012. máj. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!