Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A napokban rengeteget rángatóz...

A napokban rengeteget rángatózik a hasam. Milyen mozgás lehet ez?

Figyelt kérdés
Lassan 29 hetes vagyok, és sokkal többet érzem mocorogni a babám, mint az előző terhességemnél. (ami nem baj, mert inkább mozogjon, minthogy parázzak, hogy miért nem mozog) De sokszor olyan rángatózó mozgást végez, hogy az egész hasam beleremeg. Általában akkor, mikor fekszem, főleg ha hanyatt, félig hanyatt. Szokot rugdosni, kapirgálni, forgolódni, ez nem olyan. Ilyenkor az egész hasam remeg, és egy ponton érzem, hogy belül is remeg a baba. Ez mitől lehet. Ilyenkor csuklik? Mert általában egymást követik ezek a rángások... remélem nem valami ideg állapot vagy ilyesmi. Pénteken megyek uh-ra, majd a dokit is megkérdezem, de addig érdeklődöm, hogy nálatok is van e ilyen. Köszi.
2012. máj. 29. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csuklik.
2012. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja,ha háton fekszek.Szerintem nem kényelmes neki és újrahelyezkedik ilyenkor meg nyomja ki magát,mert lehet ilyenkor "ráfeszül" a hasad.22hkm
2012. máj. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is szoktam ugy erezni, hogy a babam mintha rangatozna, gyors ritmusban, nem tudom elkepzelni mit csinal odabennt:)
2012. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt mondták, hogy ilyenkor csuklik. A babák rengeteget csuklanak az utolsó trimeszterben. Vagy néha megijednek, de akkor csak egyet ránganak. Ha sokat, akkor csuklanak.
2012. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!