Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet az hogy a placenta...

Hogy lehet az hogy a placenta egyszer a mellső falon máskor meg a hátsó falon tapad?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 25. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát... kinél hol kezd el kialakulni. Nincs semmi előjele, sem befolyásoló tényezője, hogy hol fog kifejlődni. Azoknál van csak gond, akiknek elölfekvő, vagyis a méhszájhoz közeli a méhlepény, mert vérzéseket okozhat és kórházi kezelést, de mindenképpen sűrű orvosi felügyeletet igényel.
2008. ápr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.Velem is volt ilyen,az eggyik doki azt írta a papíromra,hogy első fali,a másik azt hogy hátsó fali..én is rögtön kérdeztem,hogy hogy lehet ez,de sehogy sem lehet,vagy első fali,vagy hátsó fali,nekem a doki azt mondta hogy igazából attól is függ,hogy épp hogyan tartja az uh fejet a kezében a doki....De nekem csak az az egy doki látta első falinak,utána és előtte is mindenki mindig hátsó falinak látta:)
2008. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyha 1 doki látja először első aztán hátsó falinak, akkor menekülj és keress egy szakembert másik dokit mert ha ezt így benézi ki tudja mást hogyan végez el...szörnyű, hogy van még ilyen
2008. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Egy ismerősömnek azért kellett befeküdnie a kórházba, mert méhlepény vándorlása volt!

De szerintem, ha neked is ez lenne, akkor biztosan elmondta volna a doki, úgyhogy osztom az előzőek véleményét...szerintem is elnézték!!

2008. ápr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Méhlepény vándorlás létezik! A méhlepény ugyanis egy élő szerv, oda vándorol, ahol könnyebben hozzájut a táplálékhoz. De ez nem azt jelenti, hogy cikázik egyik oldalrol a másikra. A jelenség nem túl gyakori és nem is nagyon feltűnő.

Legközelebb kérdezd meg, hogy most éppen hol látják :)

Igazából az a lényeg, hogy szülés előtt ne takarja el a méhszájat.

maternet.ro - szülésfelkészítő tanfolyam

2008. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!