Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gynoxin hüvelykúpot használt...

Gynoxin hüvelykúpot használt valaki kismamaként gombás fertőzésre?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Én nem használtam ilyen készítményt, csak ötletet adni jöttem, olyat, amivel egészen biztosan nem ártasz sem a babának, sem magadnak és bombabiztos:), sokaknak ez volt az egyetlen, ami visszatérő hüvelygombánál is hatásos volt a mindenféle gyógyszerek után.

Fűzz fel cérnára(ez lesz a kihúzó szál) 1- 2 gerezd fokhagymát, és mint egy tampont helyezd fel. E mellé csepegtess tisztasági betétre/ bugyidra teafaolajat. Mindkettő erős antibakteriális és gombaölő hatású és nem utolsó sorban vivő- és adalékanyagoktól mentes, természetes megoldás:).

Ne félj, nem csíp:), nincs semmi mellékhatása.

2012. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, nekem a dokim írta fel+ Lomexin krém. A kúpot 3 napig kellet feltenni (3 is van a dobozban, nincs is több), a krémmel meg 1 hétig kellett a hüvelybemenetet bekenni. Ja és a férjemnek is kellett a krémet használni egy hétig...

Azóta egyébként, hogy ne térjen vissza a fertőzés a Protexin GynOphilus hüvelykapszulát használom kétnaponta, ha elfogy a doboz akkor heti egyszer fogom használni. Teljesen természetes, rendben tartja a hüvelyflórát és véd a fertőzésektől. (én azért fokhagymával meg ilyenekkel nem kísérleteznék....)


[link]

2012. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kísérlet ez, telesen jól bevált módszer. Volt ám hüvelygomba a vegyszerek előtt is, elég sokan túlélték a kísérletezést...

Písz:)!

2012. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bármennyire is jó, foghagymát én sem dugnék be...te jó ég!!! Na mindegy..

Nekem is írt föl a doki, még előző terhességemnél 2 éve, és minden rendben is volt, bár a párom nem kapott semmit, nekem egy hét alatt elmulasztotta a fertőzést. Most ugyanolyan panaszra Canesten Combit írt, ami ugyan elmulasztotta, de 3 hét után visszajött.

2012. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Nem közözködésből kérdezem:) :

mi a baj a fokhagymával? Miért más/rosszabb mint egy gyári cucc, amiben ki tudja mi van a hatóanyagon kívül? Vagy gyógynövényes teát sem vesztek magatokhoz mer' úristen?

2012. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Elmúlt a gondom a gynoxintól!! (Eddig mindig canestent használtam, de most nem volt a patikában.)

2012. jún. 4. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!