Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 18 hetesen megyek 4d...

Ha 18 hetesen megyek 4d ultrahangra (Győrbe a kórházba), ahol szakorvosi leletet is kapok a dvd mellé, akkor is el kell menni genetikai UH-ra, vagy mivel ott is mindent néznek, ezért nem szükséges?

Figyelt kérdés
Dokimat elfelejtettem megkérdezni, mert ő minden félét nézett most is UH-n, szerdán voltam, vasárnap töltöm a 17.hetet.
2012. jún. 1. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A 18 hetes uh kötelező, a 4d nem. Így igen, menned kell akkor is, de nem is árt.
2012. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kötelező,úgyhogy el kell menni.

Egyébként én is győri vagyok,szerdán megyek 4D-re.Milyen a gép a kórházba?Mert sok mindenkitől azt hallom,nem adnak jó képet és nem olyan szépek a felvételek.Neked mi volt a tapasztalatod?

2012. jún. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is győri vagyok, és igen, menni kell attól a genetikaira is.

A kislányommal voltam a kórházban a 4D ultrahangon kb. 1,5 éve, nekem tetszett akkor és a képek inkább azért nem lettek jók, mert a lányom takarta a pofiját.

Most 20 hetes vagyok, és voltam Down-szűrésen a Kyncsnél. Hát most láttam, hogy ég és föld a 2 gép. A Kyncsben olyan felbontása van a képnek, hogy el voltam hűlve, így most megfogadtam, hogy 4D-re is oda fogunk menni, már csak azért is, mert ugyanaz a hölgy csinálja mint a kórházban is csinálta 1,5 éve, és azt hiszem ugyanannyiba is kerül. De nekem régen a kórházi 4D is nagy élmény volt.

2012. jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is csak most megyek majd, de rengeteg ismerősöm van Győrben és környékén és legtöbben azt mondták, hogy ott a legjobb, mert ott szakorvosi leletet is adnak, dvd-t is.

Szó szerint mindent megnéznek a babádon, állítólag nagyon alapos.

2012. jún. 1. 12:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kórházi is, de a Kyncsben még jobb, igaz ott 5 ezerrel drágább. Ott is adnak leletet, de akkor is kell menni a kórházba genetikai uh-ra.

2 gyerekes 26 hkm

2012. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha teheted a Kyncsbe csináltassátok a 4D-s uh! szerintem 1000x jobb a kórházinál,+ a dvd, meg hát egy igazi alapos lelet.és ha a baba éppen akkor nem mozogna akkor visszahívnak:), vagy felkeltik, és addig nem hagynak békén még nincs a babyről szép felvétel:)
2012. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat lányok, lehet én is átgondolom akkor, ha ennyire sokan ennyi jót mondtok a Kyncsről...
2012. jún. 1. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!