Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hipp natal mennyibe kerül,...

A hipp natal mennyibe kerül, hol lehet kapni és meddig elég, jobb mint a többi vitamin?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 25. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szedtem, és nagyon finom. A tea is , igaz azt csak a terhesség végén ajánlják, de a vitamin is jó és minden benn van , ami neked meg a babának kell!

Gyógynövény boltba lehet beszerezni vagy talán gyógyszertárban is! Nem túl ocsó. Két kis üveg van egy dobozban ez 1700 ft körül van és 12 napra elég!

38 hetes kismama

2008. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Több fajta vtamint szedtem, de nem bírtam sajnos. A Hipp Natalt próbáltam meg végső elkeseredésemben és ezt bírom. Tiszta gyümölcsből van az egész. 2x 120ml-es üveg van a dobozban és 1 nap maximun 20 ml-t lehet inni belőle. A felbontott üveget 10 napig lehet hűtőben tárolni.

Nagyobb gyógyszertárban meglehet venni. Van a sima Hipp Natal és a Hipp Natal Aktív ha jól tudom. Minden vitamin meg van benne természertesen és nem gyógyszertárilag összeállítot. Érdemes kipróbálni. Ja az ára kb 1400-1600 ft.

31 hetes kismama

2008. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem bevált mert ez az egy volt amit nem hánytam /hányok ki.Bár az izétől nem vagyok elalélva de ez csak lehet hogy az én finyáságom :-)

Én a brendon bababoltba vettem 1000Ft ért azt hiszem ott a legolcsobb bár ez már kb 6 hete volt.

Jó babavárást 22 hetes kismama

2008. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezt iszom, mert nem tudok gyógyszer formájú vitamint szedni. Tegnap vettem a rossmannban 900 Ft volt a 2x120 ml, ez 12 napig elég. Nagyon finom és benne van minden szükséges vitamin.
2008. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Elevit után tértem át rá mert jó esetben 4naponta mentem wcre. Hála Istennek a hipp natal rendezte a székletemet igy most minden nap wc és erőlködés nélkül.

2008. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is Elevitet szedtem de rosszul vagyok tőle.Kb 3 hete semmit nem szedek de így ez meg nem jó.De én is tartozkodom a gyógyszerformától.Elkezdhetem még most ezt a Hipp Natal nevezetű vitamint?Biztos minden van benne ami kell nekem és a babának semmivel nem kell pótolni?15 hetes kismama.
2011. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!