Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Wellness mániákus vagyok....

Wellness mániákus vagyok. Ilyenkor ki kellene hagynom a kedvenc helyem látogatását? Jacuzzi, stb...

Figyelt kérdés
Már nagyon szükségem lenne egy kis pihenésre, de nem tudom, szabad-e! Nagyon tiszta a víz, soh asemmi bajom nem volt tőle korábban. Most 13 hetes vagyok.
2008. ápr. 25. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre mindenki mást fog válaszolni.Szerintem kérdezd meg a dokidat és rá hallgass.
2008. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldönteni, az mindenesetre biztos, hogy terhesen sokkal fogékonyabbak vagyunk a különböző fertőzésekre.

Kérdezd meg a dokidat, védőnődet, hogy mi a véleményük.

2008. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A meleget mindenképpen kerüld! Meleg vizű fürdőzés, szauna, gőzfürdő, ilyesmi!!! És lehetőleg ne a hasadat masszírozza az élményfürdő :) Egyébként a kismama masszázson kívül minden masszázstól óva intenek, még a talpmasszázstól is!!! Az úszás egyébként nagyon jót tesz és várandósaknak is ajánlják! De nyugodtan fordulj az orvoshoz, védőnőhöz, vagy szerintem ott is tudnak segíteni, hogy mit szabad és mit nem, ahova menni szeretnél wellnesselni! Jó pihit!
2008. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En rendszeresen jarok uszni, nagyon jot tesz, ellazit, mozogsz is, es nem terheli a csontokat. Szuper erzes lebegni a vizben terhesen, a babo is szokta elvezni. A szauna es a forro vizes pezsgofurdo tilos, illetve minden olyasmi, amitol a tested homerseklete megemelkedne, foleg ilyen korai szakaszban. Ahogy irtak korabban, a masszazst is keruld, kiveve a terhesmasszazst. Ezeket leszamitva a test kenyeztetese biztosan jot tesz mindkettotoknek, jo, ha aktivan eled meg a terhesseget. Minden jot!
2008. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!