Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnapra kiírt kismamák hogy...

Holnapra kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
holnap töltöm a 40hetet és be kell feküdnöm,már tiszta ideg vagyok emiatt.Semmi jele,hogy jönni akarna,csak néha keményedek.
2009. júl. 1. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy látom senki nincs holnapra kiírva... ezért gondoltam válaszolok neked.

Én 39+1 vagyok, vagyis 08-ra vagyok kiírva, de már elég sok jóslóm van, főleg éjszaka. A méhszájam 1111, szombaton megyek újra NST-re. Jó lenne a hét végére megszülni.... Már nehezen mozgok, fáj ott lent minden lépésnél, nem tudok már nagyobb dolgokat elintézni itthon sem, ha meg mennem kell dokihoz a férjem furikáz engem. Nem szeretem ezt a kiszolgáltatott állapotot, ezért már szeretnék megszülni. Mindig is önellátó voltam, soha senkitől segítséget nem kértem, de ezekben az utolsó napokban muszáj:-( Meg lehet majd ha a picivel itthon leszek akkor is szükségem lesz segítségre az első pár hétben... Majd meglátjuk.

Könnyű szülést neked!

Üdv!

2009. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mára vagyok kiírva, de semmi jele a szulésnek. Ma voltunk magzatvíz vizsgálaton, nst-n. Minden rendben volt, szombaton reggel megyek ismét. Nagyon szulnék már. Miért kell befekudnöd?
2009. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!