Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyógyszert lehetett...

Milyen gyógyszert lehetett szednetek a terhesség alatt? Gondolok itt fejfájásra, vagy hányingerre?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

paracetamolt tartalmazót szedhetsz fájdalmakra.


hányingerre pedig első körön gyömbér - ha szereted . kekszben teában pár szelet.

ha nem hat akkor B6 vitamin kiváló erre.

2012. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!van konkrét?paracetamol?
2012. jún. 4. 21:42
 3/11 A kérdező kommentje:
utána olvastam elvileg a saridon is az :))))
2012. jún. 4. 21:45
 4/11 anonim ***** válasza:
panadol, paramax, a nurofen is mehet, de az nem egész terhesség alatt. a gyógyszertárban viszont úgyis kisegítenek :)
2012. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

első v.


Rubophent szedtem és saridont .

hányingerre gyömbéres üditőt szénsav nélkül . 16. hétig zöld fejjel ébredtem a Kinley mentett meg.

2012. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a gyömbéres üditő alatt mit értesz konkrétan?
2012. jún. 4. 21:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Én B6 vitamint szedtem hányingere. Doki ajánlotta. Ha nej volt ithon a limonádé is jó volt nekem.
2012. jún. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én Canada Dryt ittam; de a Cola sokkal többet segített igaz, abban nincs gyömbér...de van koffein így a fejfájásom is elmúlt meg a hányingerem is. Jobbulást!

28hkm

2012. jún. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A gyömbér valóban jó hányinger ellen, de ha tanácsolhatom próbálj gyömbér teát inni, mert abban tényleg van gyömbér. Egyébként Algopyrint vehetsz be.
2012. jún. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon fejfájós voltam a terhesség első 2-3 hónapjában. Nekem azt mondták, hogy ha 2-3 naponta beveszek egy fejfájás csillapítót nem lesz semmi baja a babának.

A hányingerre nekem is a B6-ot javasoltak bár nekem mindig evés után volt érdemes megenni mert akkor maradt meg bennem csak. Nem kívánom senkinek! :)

2012. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!