Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan kapszulát szedek....

Utrogestan kapszulát szedek. Alig bírok fent maradni, folyton aludnék. Kérhetek hüvelygolyót helyette?

Figyelt kérdés
Utrogestan hüvelygolyót. Hatása ugyanaz,sőt,még jobb is,igaz?
2012. jún. 6. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Én hüvelygolyót használok már 3 hete, de azon gondolkodom, kérjek e szájon át szedhetőt majd helyette ha elfogy....

Ugyanolyan álmos vagyok mint ahogy te írod, és folyton folyik ki belőlem, egész nap,így nagyon kellemetlen érzés, nagyon elegem van már belőle. hatása mivel helyi, elméletileg jobb, de én "már" a 8.ik héten vagyok, és nem igazán aggódom már...mert eddig minden rendben. Lehet nem váltok, csak gondoltam megírom, hogy ennek is megvannak a kellemetlenségei....

2012. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A terhesség "mellékhatása" az álmosság, nem az Utrogestan-é:)
2012. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!