Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi nyilalás normális?

Alhasi nyilalás normális?

Figyelt kérdés
hello. 35 hetes kismama vagyok és most olyan egy órán belül kb 6szor pár másodpercre erős nyilalást éreztem a hasam alján. mitől lehet ez? tegnap voltam kivizsgáláson és minden rendben volt. a baba is szépen fejlődik,hétfőn volt 2400 gramm. kissé nyitva vagyok, ez az értékem 2110. lehet e a helyezkedéstől ugy értem, hogy attól hogy a babakezd a helyére beállni? amugy az orvos azt mondta hogy fejjel lefelé fekszik, ez tudom, hogy jó, de mégisfélek, hogy valami más ok miatt nyilalok.Olyanok válaszoljanak elsősorban, akiknek volt ilyen. köszönöm előre is.

2012. jún. 8. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor ez már gyakori.

Megnyomja az idegeket a baba, az fáj.

Kellemetlen, de nem jelent bajt. Az sem baj, hogy már nyitva vagy, ettől még túl is hordhatod. (Én is így jártam, harmadik baba 41+6-ig várt...)

2012. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ:)
2012. jún. 8. 08:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ez már normális, én 34 hetes vagyok, de van mikor le kell ülnöm mert úgy nyilalik a hasam alja, de minden rendben van lepihenek egy kicsit és mehet minden tovább.
2012. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, nekem is elmúlt miután pihentem:)
2012. jún. 8. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!