Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Praxis 4D-ről tapasztalatok?...

Praxis 4D-ről tapasztalatok? Árak? A Bartók Béla úton vannak.

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én már régebben vltam, de meg voltam elégedve velük.

Az időpontokat betartják, minden kérdésre válaszolnak, alaposan megnéznek mindent, kapsz avégén dvd-t és fényfépet is, mikor én voltam, akkor 10.000 Ft volt, azóta azt hiszem 14.000 Ft, egyik legdrágább hely, de a legalaposabb is, én 230 km-ről mentem oda.

2012. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az árra nem emlékszem, azt hiszem 12 ezer, d tényleg nem biztos

én nem voltma vele elégedett, az első terhességemnél a Kleopátra házban voltam, az sokkal sokkal jobb lett.

érdemesebb oda menni.

2012. jún. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.

Nekem azért dicsérték a Praxis 4D-t, mert ott genetikus végzi az ultrahangot és nem szonográfus, ahogy általában szokás.

De ezzel nem akarom becsmérelni a szonográfusokat, de szerintem, ha már kiad az ember tizenvalahány ezer forintot, akkor külön jön, ha egy genetikus mond véleményt.

2012. jún. 12. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!