Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen a méhszáj érték...

33 hetesen a méhszáj érték 3100, ez jó? Fürödhetek így a Balatonban?

Figyelt kérdés
Itthon megnéztem és ez azt jelenti, hogy 1 ujjnyira nyitva van a külső méhszáj. Az orvos azt mondta (sztk-s), hogy fürödhetek. Szerintetek?
2012. jún. 12. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
én azért a balatonba nem mennék bele. vannak emlékeim, ahogy épp felém úszik egy emberi ürülék, döglött hal és hasonlók... uszodába inkább, de a balcsiba szerintem ne.
2012. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Balatoni lány vagyok és Balaton függő! de terhesen már az 1 hónapba sem mentem bele, csak a lábikó lógatás volt! :(
2012. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel nyitva van a méhszáj én semmiképp nem mennék be.
2012. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmi bajod nem lesz, csak a külső méhszájad van picit nyitva, a babához semmi nem tud eljutni, fürödj nyugodtan, nem kell mindent túlparázni.
2012. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. én speciel nem vagyok egy paramami, járok uszodába a mai napig, mert nagyon jó érzés, hogy súlytalan lehetek. de azért a balaton mégis csak más. én terhesen nem kockáztatnám meg, mert ha az usziban van esélyed összeszedni valamit, akkor a balcsiba pláne. persze úgyis Te fogod eldönteni, hogy mered, vagy sem. mindenesetre boldog babavárást!
2012. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm 24 hetesen elment a Balcsihoz nászútra 2100-as értékkel.egy hét múlva halva szülés lett a vége méhen belüli fertőzés miatt.bocs a rémtörténetért.én nem kockáztatnék!
2012. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Azt hiszem csak térdig fogok bemenni, egyáltalán ha olyan lesz az idő! Nem akarok kockáztatni, annyit nem ér!

2012. jún. 12. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!