Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jár valaki Nyíregyházán Medve...

Jár valaki Nyíregyházán Medve Lászlóhoz?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?
2012. jún. 12. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj ne haragudj, nem tudok segíteni, és biztos le is pontoznak emiatt de erről a névről férjem vicce jut eszembe,muszáj megosztanom:D


Hogy hívják Maci Lacit felnőtt korában?

Medve László....

:D


Ne haragudj, szép napot!

2012. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem ő az orvosom, és meg vagyok vele elégedve. Évek óta hozzá járok, és most természetesen nála is szeretnék szülni. Te is hozzá jársz vagy csak tervezed?
2012. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is hozzá járok kb. egy éve, de mostanában sok rosszat hallottam róla és ezért kérdezem. Én is babát várok, bár még csak 6 hetes vagyok. Több vetélésem volt és őt ajánlották, így most hozzá járok.
2012. jún. 14. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is volt már vetélésem. Nekem már több ismerősöm is szült már nála, de volt olyan akiktől azt hallottam, hogy nincsenek megelégedve vele, igaz ők a kórházban kerültek hozzá. Velem rendes és figyelmes volt eddig, megbízok benne, ezért járok hozzá, és úgy vagyok vele, hogy ez a lényeg, mert szerintem a legjobb orvosokkal is van olyan akinek épp rossz tapasztalata van vele kapcsolatban. Szóval szerintem bármelyik orvost választjuk, van aki meg van vele elégedve, van aki valami miatt csalódott már benne.
2012. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!