Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap tudtam meg hogy megint...

Tegnap tudtam meg hogy megint babánk lesz. Hülyeség lenne e ha belföldön elmennénk egy szép helyre ketten ő+én és ott mondanám el neki a jóhírt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 01:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne hülyeség? Nem értem a kérdést.
2012. jún. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szép gondolat :) jó lesz rá visszaemlékezni később.


(én karácsonykor mondtam el, két nappal előtte teszteltem pozitívat, de alig tudtam kivárni :D )

2012. jún. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötlet, garantáltan életetek legemlékezetesebb kiruccanása lenne :) Ha ajánlhatok: Sárvár, Spirit Hotel. Van mellette egy romantikus tó, ahol tudtok akár csónakázni is. Szerintem ideális hely lenne :)

Gratulálok, kismama :)

2012. jún. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, férfiként azt tudom mondani, hogy ha arra lehet számítani, hogy a párod örömmel fogadja a dolgot, akkor ez egy nagyon szép gondolat, tégy így. Ha viszont az ellenkezőjére, akkor erősen kétesélyes...
2012. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kedves 3. Válaszoló említettem a páromnak ezt a Sárvári ötletet és rábólintott. Ha tudná hogy miért megyünk le oda. Majd írok hogy mi volt.
2012. jún. 16. 12:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Na mi újság? Tudja már az apuka? Mit szólt?
2012. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
miután megtudtam és írtátok meg kérdeztem tőle hogy hova szeretne elmenni belföldön ő Hajdúszoboszlót mondta és hétvégén lementünk és következő hét szerdáig voltunk. és elmondtam neki a jó hírt képzeljétek még sírt is. Nagyon boldogok volt.
2012. júl. 8. 17:58
 8/10 anonim ***** válasza:
De jó :) Gratulálok!! Boldog babavárást!!
2012. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönjük szépen.
2012. júl. 10. 23:35
 10/10 A kérdező kommentje:
tegnap voltunk vizsgálaton és megtudtuk hogy kislány lessz. Hétfőn reggel irány Sárvár és elmondom neki a örömhírt.
2012. júl. 29. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!