Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az interneten azt olvastam,...

Az interneten azt olvastam, hogy a terheség jele lehet a ki száradt mellbimbó! Ezért meg is ijedtem mert semmi jelét nem látom annak, hogy megfog jönni és a mellbimbóm száraz viszket és hámlik! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A gyors válaszokat meg köszönöm mért akkor rohanok is tesztért az ügyeletes gyógyszer tárba!
2009. júl. 4. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rohanj inkább a gyógyszertárba,sokkal biztosabb a teszt mint itt a találgatások.
2009. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vard meg a mensid napjat ne parazz feleslegesen.

de ha akkor nem jon mehetsz vehetsz egyet.

hatha nem szoritok.

bar nekem igen szaraz volt.

2009. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nekem eléggé viszketett az elején.a párom már rendesen röhögött rajta,hogy mennyit birok vakarozni :D

szerintem egy tesztet megér

majd ird ám meg h mi a helyzet.szoritok addig is.

33 hetes

2009. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ:)
2009. júl. 4. 19:46
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendben meg beszélem a párommal is megvesszük a tesztet és írom az eredményt!
2009. júl. 4. 19:48
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak le égett az a mellbimbó és azért hámlik.Nehogy már ezért el rohanjál egy gyógyszertárba.
2009. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Napon nem voltam még!és elég nehezen éghet le ha nap nem is éri!de mind1 fő a biztonság az előtted írok is ezt gondolják szerintem!
2009. júl. 4. 20:05
 8/14 anonim ***** válasza:

Azt neked kell tudni hogy voltál e úgy együtt a pároddal hogy baba legyen belőle.Amúgy akarnál most babát?

Ha nem késik a mensid és más tüneded nincs szerintem is fölösleges most a gyógyszertárba rohanni.Azon kívül lehetsz fiatal terhes is és még azt a teszt nem igazán mutatja ki.Tapasztalatból mondom.De te tudod.

2009. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok!Már nagyon szeretnék de fel érem eszel ,hogy se szakmám se keresetem se olyan környezet ahol fel tudnám nevelni mert se anyumék se anyósomék nyakára nem igen vinném!Ezért ha van is baba sajnos nem maradna meg:(
2009. júl. 4. 20:59
 10/14 A kérdező kommentje:
19 fére irtam
2009. júl. 4. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!