Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismama vagyok és...

9 hetes kismama vagyok és eléggé ijedős. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Ma reggel sok folyásom van,fehér szinű és elég sürü.Minimális szaga is van de nem veszélyes.A hasam alatt is fáj egy kicsit és a derekam is fájdogál.Remélem nem valami komoly ?
2012. jún. 16. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A bő folyás természetes, de ha szaga van, akkor jobb felkeresned a dokid a jövő héten, jobb a kezelt fertőzés. A fájdogálás természetes ilyenkor, nő mindened, majd még jó sokszor fogsz furákat érezni, ne aggódj :-)

Boldog, nyugodt babavárást!

2012. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hm ezzel csak annyi baj van,hogy kint vagyok Osztrákba és itt nincs orvosom és nem szivesen megyek el itt.Hüvelykupom van itt kint csak azt nem tudom használhatom e rá.Gino-fluor a neve 3 kupos.Szerintetek?
2012. jún. 16. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt gyenge folyásom mikor kiderült hogy terhes vagyok.az orvos azt mondta ha meg akarom tartani a babát akkor azt most nem kezeljük.

ijedős pedig azért vagy mert minden új,az elsőnél én is így voltam.görcsök és hasfájások pedig lesznek még,magne b6-ot szedhetsz rá.

2012. jún. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


a 3.mondatra szeretném felhívni a figyelmed!

2012. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Elvileg csak akkor van baj, ha sárga, barna, vagy zöld színű és nagyon durva szaga van. A fehér, vagy enyhén sárgás folyás, az nem gáz, minimális szaga lehet. Ha nem normális a jelenség, annak a szaga semmihez sem hasonlítható és "kilométerekről" érezni. Szóval nyugi! Először is figyeld meg, hogy mikor ürül: pisilés előtt, után, vagy folyamatosan, esetleg inkább napközben, vagy éjszaka. Ha folyamatosan van egy kevés az nem gáz, ha pisilés után, akor fertőzés, ha előtte, akkor az sem baj.

A hasad azért fáj, mert nyúlnak a méhedet tartó szalagok, melyek a gerinchez, illetve a csípőcsontokhoz kapcsolják a mhéet. Maga a méh izomzata is nyúlik, ezért lehet enyhén görcsölős érzésed. Ez tök természetes, ne aggódj. Baj akkor van, hogy folyamatosan és erőteljesen fáj, akkor viszont doki, tök minegy hol vagy!!!

Szép babavárást!

2012. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 16. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!