Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes veszélyeztetett km....

Timi1977 kérdése:

38 hetes veszélyeztetett km. vagyok. Előző terhességem 36. héten lepényleválás miatt császár lett. Nst, áramlás tökéletes. Kedden befektetnek, de nem kell ott maradjak. Doki azt mondta hetente kétszer kell bemenjek. Szerintetek mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

arra, hogyha a doki szerint minden rendben, akkor nyugodj meg.

honnan tudjuk a konkrétan fel sem tett kérdésedre a választ?

hamarosan kétszeres anyuka leszel, boldog babavárást, kellemes szerintem második császárt. de elképzelhető, hogy engedik természetesen is.

2012. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
arra számíthatsz amit leírtál...
2012. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából arra lettem volna kíváncsi(bocsi ha nem jól fejeztem ki magam) mi ebben a lényeg,hogy csak papíron vagyok bentfekvő, a debreceni klinikán. Semmit nem mondtak vinnem kell-e a csomagom vagy sem? Valaki esetleg volt-e így?
2012. jún. 17. 09:44
 4/4 anonim ***** válasza:

ha csak papíron vagy benn fekvő, akkor elszámolnak költségként :D elég gáz. és csak kedden fektetnek be?

vigyél mindent, ami egy szüléshez kell. és utána arra a pár napra.

2012. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!