Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok. Késő már az...

36 hetes vagyok. Késő már az őssejtbankot felkeresni?

Figyelt kérdés

Sajnos csak most döntöttünk amellett, hogy levetetjük, félek, hogy későn...

Van még időnk?


2012. jún. 16. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem késő! Én 37. hetes voltam, mikor megkerestem a Cord Blood Centert, mi azt választottuk. Regisztráltam a honlapon, másnap hívtak telefonon, és utána nap itt volt a készlet futárral, amit majd vinni kell a kórházba.
2012. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Sejtbanknál tároltatom, még nem késő, de minél hamarabb el kell intézni, mert sosem lehet tudni, kivárja-e az időt a baba. Egy telefon és mindent elmondanak, gondolom, a többi cég is.
2012. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.Nekünk a Humancellnél egy hét alatt elrendeztek mindent,bár ez függ a fizetéstől is.Egészségpénztáron keresztül lassabb picit,de megéri mert 20% adóvisszatéritést kapsz utána.

A választásnál figyelj arra,hogy Magyarországon tárolják az őssejteteket ha lehet,mert a az őssejtet is bevették a szervdonor törvénybe,így aug.9.-e után nem vihetik ki az országból a levett őssejtet,csak itt tárolhatják,és a 4 Magyarországi cégből 2-nek csak irodája van itt pl.

2012. jún. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi a Krióvak kötöttük a szerződést, a csomagot azonnal hozták, a kezdő összeget befizettük, a szerződés 5 nap múlva itt volt aláírva. Nem vagytok elkésve. Személyesen vedd fel a kapcsolatot velük, ne a neten, nekem van kontaktom, ha érdekel.

38 hetes kismama

2012. jún. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jún. 17. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!