Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen még mehet a szex?...

33 hetesen még mehet a szex? Többi lent

Figyelt kérdés
Egy orvos valaszool oldalon olvastam, h 34 hetes kortol nem ajanlott a szex, mert megserulhet a baba koponyaja. Es ha csak eppen hogy bennem van a parom, az szerintetek belefer?
2012. jún. 17. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt a hülyeséget, milyen orvos mond ilyet??


Pont hogy szülésindítás miatt is szokták javasolni az orvosok, hogy legyetek együtt!!

2012. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyilván te még nem akarod megindítani, de ha semmi problémád nincs és van kedvetek, hát hajrá, szeressétek egymást!
2012. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akár orvos írta, akár nem, ez hülyeség :) Ne olvasgass ilyeneket! :) Nyugodtan szeretkezhettek! :)
2012. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megkeresem es belinkelem.
2012. jún. 17. 11:12
 5/11 A kérdező kommentje:
2012. jún. 17. 11:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Problémamentes terhességesetén szülésig lehet!

(Természetesen a méhszáj döngölésétől érdemes eltekinteni, de gondolom ez alapból így van annál, aki babát vár)


Még hogy a koponyáját??

Dokibácsi úgy gondolta hogy valaki a pénisszel fog burkot repeszteni? Elképesztő ötlet... :D

2012. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megörulök ettol az internettol, hogy minden felvetodo kerdesem 5000 felekeppen van megvarialva :(
2012. jún. 17. 11:21
 8/11 anonim ***** válasza:

hát először is:

az "inzultál" nem azt jelenti, hogy "megsérti". Szóval ezt félre értetted.

Más részről ez a doki szuper óvatos, mert egy ujjnyira nyitott méhszájjal vidáman lehet házas életet élni.

2012. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor a doki nem jo temara alkalmazza,mert igaz, nem fizikailag,hanem szavakkal megsert,bantalmaz. Ennek mar regen utana neztem, de hat mire is gondolhattam vna, minthogy igy ertette. Es most is igy gondolom.
2012. jún. 17. 11:27
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan, nekem a szülésznő ki is hangsúlyozta, hogy a 38. hét után kell! :D Amíg nem fájdalmas, kényelmetlen, vagy a dokid nem mondja h STOP, addig csak nyugodtan!

37hkm

2012. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!