Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7. hetes várandós vagyok....

7. hetes várandós vagyok. Elkezdtem vérezgetni, elmentem a dokihoz, kaptam utrogestan kúpot, azóta egyszer volt alvadt vér és azóta semmi! Csak kedden kell és lehet visszamennem. Kérdésem valaki tapasztalt már ilyet, most akkor elvetéltem vagy sem?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
valószínű nem (ha előtte nem volt nagyobb vérzés) de majd a doki kedden megmondja
2012. jún. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 10 hetesen volt vérzésem, szintén utrogestant kaptam, de mellé még 3x2 magneb6ot, szerintem vegyél azt is, ártani nem ártassz! Pihenj sokat, 1-2hét fekvés ilyenkor sokat segít!
2012. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is vérezgettem a terhességem elején, az orvos nekem nem írt fel rá semmit, én azt hallottam, hogy ilyenkor leválik a méhnyálkahártya és emiatt lehet ez. Nekem magától is elmúlt utána a vérzés.


33hkm

2012. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én azért kaptam Utrogestant az elején, mert előzőleg volt már egy vetélésem, majd ennél a babánál elkezdtem elég durván barnázni. 2-3 nap alatt elmúlt az Utro-tól, majd kb. egy hét múlva 2x egymás után volt enyhe vérzésem. Nagyon megijedtem, de a dokim azt mondta, hogy inkább feküdjek és bizakodjak, minthogy újból megvizsgáljon hüvelyi úton, aminek gyakorlatilag semmi haszna nincs, hiszen semmit nem tud tenni. Így is tettem. Nem volt könnyű ebben a helyzetben bizakodni, de semmi baja nem lett a picurnak. Most már 36 hetes vagyok. Kitartás, higgy benne, hogy minden rendben van, ez nagyon sokat számít!
2012. jún. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Minden a legnagyobb rendben van, sőt ketten vannak! Boldogság!

Köszönöm mindenkinek a javaslatokat és a bátorítást!

2012. jún. 19. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Azta!!Ikrek!!

SZUPER!!!


GRATULÁLOK!!

2012. jún. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!