Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik folsavallergia?

Létezik folsavallergia?

Figyelt kérdés
Viszonylag kevés idö telt el két terhességem között,de az elözönél is és most is (5hetes vagyok),taknyom nyálam egyben van,alig látok csurog az orromból a váladék,tüsszögök,valami szörnyü!Az elözönél mikor abbahagytam a folsav szedését megszünt,és most muszálj szedni,megint elöjött!Az orvos azt mondja nincs mit tenni!Rettenetesen érzem magam,volt már valaki hasonló helyzetben?
2009. júl. 5. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Folsavra való allergiát még nem hallottam.A kérdés az,hogy terhesvitamint szedsz-e vagy sima folsavat?

Mert ha terhes vitamint szedsz akkor lehet allergiád bármelyik összetevőre.De olvastam,hogy mindegyik olyan összetevőket tartalmaz amit allergiások is szedhetnek.Én pl tejre,lisztre is érzékeny vagyok de ezeket sem tartalmazza.

2009. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szedek terhesvitamint,Centrum-ot (centrum-materna).Nem Magyarországon élek,nem tudom ott van-e....de ha azt beveszem jól vayok,csak még külön szedek még egy kevés folsavas vasat,(kevés a pirosvársejtem),és amikor azt beveszem akkor taknyosodom be.De valami szörnyü ez,nem tudom mit tegyek,csak annyi lesz hogy nem szedem be.köszi,szia
2009. júl. 6. 13:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!