Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltatok már úgy, hogy egy...

Voltatok már úgy, hogy egy jós mondta hogy ekkor és ekkor teherbe fogtok esni és az úgy lett?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem de bnőm igen.Anyja barátnője volt a jósnő,de nem is igazi jósnő de nagyon értett hozzá.Bnőm 16 volt szűz.beszól neki egy ilyet,hogy 1 év múlva terhes lesz,ők persze csak nevettek,de pontosan rá egy évre szeptemberben kétségbeesett fejjel hozta a tesztet,hogy baba lesz.Érdekes,ma már mosolygunk rajta,boldog 2 gyermekes anyuka:)
2009. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Képzeld voltunk egy idős josnéninél és mondta hogy terhes leszek,de 4 honapig terveztük és nem voltam terhes utána eltelt egy pár nap és itt van igaza volt kismama vagyok én hiszek amit mondot a josnő és boldogak vagyunk mert itt a pocakomban a baba.
2009. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor az én történetem ide passzol..:)

.nem bizom a josnökben!de!nagymamäm mondta hogy ö ismner egyet aki most 50 körüli hölgy,és régen akivel együtt dolgozott a nagyim(akkor a csaj volt 23-->ez a munkatärs),és elment ehhez a bizonyos jösnöhöz..ennek mär vagy 25 éve.amikor bement a fiatal läny a josnöhöz,fizetett az elején,majd belenézett a jos a kezébe és visszaadta a pénzt azzal hogy ö nem josol neki,ha fizet akkor sem..mint kiderült azéRt volt mert meghalt ez a fiatal läny 3 hétre rä autobalesetben a kisfiäval(akkor 2 körüli volt a kicsi),meg a pärjäval,és még babät is värt ujra éppen..na akkor gondoltam elmegyek ehhez a nöhöz josoltatok..( 4 évvel ezelött kb).

a josläsänak a 90 %-a bejött,de most azokat nem részletezem,mert nem éRdekes anynira.de!mondta hogy 4-5 hoanpon belül terhes leszek..modnom az lehetetlen hiszen päörom sincsen jelenleg.monta hogy higyjem el,terhes leszek és jobb ha nem tartom meg..hm..végül pär napra rä megismerkedtem a pärommal külföldön,összeköltöztünk 1 honapon belül,és babät is terveztük,és össze is jött!megtartottam,hiszen terveztük,és boldogok vagyunk nagyon,imädom a fiamat hiäba jött hamar:).és érdekes,tudjätok mikor jutott eszembe a josnö hogy mit modnott?amikor mär nagy pocakom volt:)!hogy Régen voltam egy josnäl,és tényleg vissszaemlékeztem hogy mit mondott.érdekes:).

2009. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is megjósolta, hogy egy éven belül teherbe fogok esni, március környékén. Csak 2 hónapot "tévedett", mert májusban fogant meg a baba, viszont az egy éven belüli idő is bejött. :)
2009. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia nekem februárban édesapámnak jósolta hogy a lányánál baba várható,és márciusban meg is fogant:):):)

Pedig 7 hónapot próbálkoztunk előtte!

Nekünk azt is megmondta hogy kislány lesz ,de az ultrahangok szerint kisfiút várok!Láttuk a kis zacsiját :D!!

2009. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly augusztusban amikor túl voltam egy vetélésen azt mondta a jósnő,hogy februárban terhes leszek megint.

Bejött.Február 8körül fogant meg a babánk.


23hetes

2009. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!