Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben keresek bő választ...

Debrecenben keresek bő választékot kínáló kismamaruha üzletet. Elegánsabbra és hétköznapibbra is szükségem lenne. Muszáj egy kérdőjelet tennem a végére?

Figyelt kérdés
Lehetőleg egy kis magyarázatot is kérek hozzá, hogy merre van pontosan, mihez van közel, mert csak nagyjából ismerem Debrecent. Köszönöm szépen!

2012. jún. 18. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Brendonban is sok és szép kismamaruha van, ez a Malomparkban van, a kispiac fölött az 1. emeleten. Vagy a Babycenterben is sok van, ez meg a Kishegyesi úti Tesco mellett van.
2012. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is a bababoltokat tudnám ajánlani. Már ha az ár nem számít.

A Brendon a Füredi úton van, ahogy írták is, a kispiac felett.

A Babycenter pontosabban a Segner téren van, ahol a trolivégállomás. Ez a tescoval szemközt van.

És még van a Babavilág is, ami most költözött át a Pesti utca közepére. Ez is a tesconál van. Ha szemben állsz a tescoval, akkor jobbra, pont a tesco mellett.

És igen, a Kishegyesi úti "régi" tesconál vannak, nem a reptérinél.


Ha fontos az ár is, akkor a h&m, c&a-ban is érdemes megnézni. Ezek vannak a Fórum bevásárlóközpontban is, és Cora melletti üzletparkban a Balmazújvárosi úton. De a tescoban corában is szoktak lenni kismamaruhák.

2012. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat!
2012. jún. 25. 09:58
 4/4 Gábor Gabriella válasza:

Most találkoztam a kérdéseddel, lehet hogy már nem, vagy újra aktuális, esetleg másnak jelent majd segítséget amit írok. :)

A Maróthy György utcán voltam nemrég, elég jó kínálatuk van, szuper jó árakon és nagyon kedves, segítőkész az eladó hölgy, szerintem érdemes benéznetek. :)

Előre odaszóltunk és szombat délután is fogadtak bennünket, mert vidékről mentünk! A kocsit is le tudjátok tenni az utcán, nem fizetős.


Itt van több infó meg néhány ruha is fent van, bár élőben több ki van téve. Az enyém mondjuk pont nincs fent :D

[link]

2014. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!