Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb hány hetes terhességet...

Kb hány hetes terhességet mutat ki egy teszt? Melyik a legbiztosabb, mennyi idő után mutatja ki a terhességet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mikor nem jött meg,rá 1 hétre teszteltem 3 pozitivat. Akkor már tuti az eredmény.
2009. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A vélt fogamzás után kb. két héttel mutathat valamit a teszt, ez nagyjából a nem várt napjaiban van.
2009. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor lehetek terhes ha a párommal két hete voltam együtt de csak akkor először 2honap után mert nem itthon dolgozik...szóval ha én két hete együtt voltam vele és rá 4napra kellett volna megbetegednem de azóta sem az jelenthet terhességet ? a tesztem nagyon de nagyon halvány pozitívat mutat...de nem mindegyik fajta mert több félét is csináltam.lett ilyen is olyan is!
2009. júl. 5. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Hány napja késik?

Ha nem vagy benne biztos, nyugodtan elmehetsz dokihoz is. Vérvétellel általában biztosat mutatnak ki.

Nekem - miután nem jött meg - rá 3 napra csináltunk tesztet. Gabriel nevű tesztet vettünk. Pozitív lett!!!! :)

Most vagyok a 37. hétben!

:)

2009. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
másfél hete késik...soha életemben nem késett még..mindig pontos volt.Nekem is Gabriel nevű mutatta a halvány pozitívot...
2009. júl. 5. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Gabriel volt, először halvány pozitív, majd pár napra rá Clearblue teljesen pozitív.
2009. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már picit halványan is látszik, akkor terhes vagy! A csík erőssége semmit nem számít. Bizonyos tesztek azért nem mutatták ki, mert ilyenkor még alacsonyabb a HCG szint a vizeletben, és azok a tesztek csak egy magasabb határ felett "lépnek működésbe".
2009. júl. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor nem jött meg, attól a naptól számítva a 4.-en teszteltem és egyértelmű két csík volt! (Egyszerű Rossmannban vásárolható teszt volt)
2009. júl. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!