Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fel tennétek a terhesgörbéiteket?

Fel tennétek a terhesgörbéiteket?

Figyelt kérdés
szeretnék babás görbéket nézzegetni,ha már az én babócám várat magára,azt is írjátok majd le hogy hol mértétek és hanyadik hónapba jött össze,köszönöm :)

2012. jún. 18. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

[link]

28 hetes vagyok, harmadik baba lesz (kislány)

7. hónapban sikerült :)

Neked is mielőbbi babásodást!

2012. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi hogy megosztottad velem a 3. boldogságod :) gratulálok
2012. jún. 18. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Szia!

Csak az utolsót teszem fel,bár az előzőnél is mértem,akkor is így alakult. Szájban mértem,és a peteérés környékét nem lehet pontosan meghatározni,mert azokon a napokon,amikor lent volt a hőm,keveset aludtam éjszaka,de pé-m eddig mindig a 16. napon volt 29 napos ciklusoknál.


[link]


Elsőre összejött mind a 4x (a két vetéléssel végződőnél is)


Megy a drukk ezerrel,hogy hamarosan Neked is egy pozitív teszed,majd szép gömbölyű pocakod és egészséges kisbabód legyen!! :-)


Üdv: 3 lányos (februártól 4) :-)

2012. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ja,az lemaradt,hogy elsőre összejött,mind a 4x,de ez utóbbi nem volt tervben! :-)
2012. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


első baba első hónapban összejött,kisfiú,vele nem vezettem görbét,most 3.hónapban sikerül ugy néz ki ő kislány :)

[link]

23 hkm

2012. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy megmutattad így a 4. lánykádat nekem :) amit írtál a gömbölyödő pocakról elkeztem egy kicsit pityeregni :)

utolsó neked is köszönöm hogy megmutattad a te 3. boldogságodat is :) de ha jól láttam a te görbéden lehet látni azt a bizonyos beágyazódásos hőleesést :D amiben sokan kételkednek a teherbeesés topikban,mindanyiotoknak gratulálok és sok boldogságot a babócáitokhoz :)

2012. jún. 18. 21:29
 7/9 A kérdező kommentje:
bocs,2. babádhoz aki a 3. hónapba jött össze :)
2012. jún. 18. 21:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk első hónapra összejött egy méhen kívüli terhesség :(, rá 2 hónapra pedig a most 17 hónapos kislányom! :)

Én a számban mértem a hőt.

[link]

2012. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sajnálom az első angyalkádat :( és gratulálok a kicsi lányodhoz :)
2012. jún. 19. 08:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!