Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esemény utáni tabletta elég...

Esemény utáni tabletta elég lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este véletlen folytán lyukas volt az óvszer,de csak a végén vettük észre,ma délelőtt bevettem az első tablettát (az aktus után kb 10és fél óra múlva),este pedig a másodikat is beveszem.Ez elég?Nem szeretnénk egyenlőre több babát,7 hónappal ezelőtt szültem császárral és mellette még van egy 3 évesem is.
2012. jún. 19. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem elég, tudsz még valamit tenni?


Nem leszel terhes egyébként.

2012. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy elég! :) no para
2012. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Én rengeteget vettem már be soha nem volt bajom pedig néha 48 óra is eltelt. A férjem uncsija is bevette állítólag és terhes maradt de én ezt nem hiszem el sztem csak szöveg.
2012. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
soha nem vettem még be esemény utánit,nem kellett,ez az első ilyen balesetünk,ezért is aggódom egy picit
2012. jún. 19. 11:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Kedves 3. válaszoló! Biztosan nem csak szöveg volt, ugyanis én pontosan ugyanígy jártam - igaz, 15 évvel ezelőtt... DE a Kérdezőt nem akarom beparáztatni, csak egy tapasztalatot megosztani. Azért a 15 évvel ezelőtti és a mostani gyógyszerek között is van különbség, és igen kicsi az esélye, hogy terhes maradj. Próbálj megnyugodni, és drukkolok, hogy úgy alakuljon, ahogy szeretnétek!
2012. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igazából azért is parázok,mert a 7 hónap alatt eddig 2* volt meg,tegnap a 12. nap telt el az utolsó menstruációm óta,nem tudom mikor van peteérésem,így azt sem tudom majd kiszámolni,ha esetleg terhes lettem
2012. jún. 19. 11:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Vedd be nyugodtan, kevés az esélye, hogy terhes maradsz, ha még rendszertelenül jön meg, azért időben csinálj egy tesztet. Én is vettem már be vagy 5-6 alkalommal, és nem volt maradandó következménye.
2012. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, szerintem elég lesz. Én jóval később vettem be mint te, majdnem ki is csúsztam a 72 órából és mégsem lett belőle baba! :)

32 hkm

(Ugyan most babás vagyok de a tabis történet már rég volt.)

2012. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a párom is esemény utáni tabletta mellett fogant, de ahogy mondták, régebben mások voltak ezek a szerek. szerintem nem lesz semmi, nekem is kellett már bevennem, ráadásul én a harmadik nap tudtam csak íratni, mégsem lett semmi probléma.
2012. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3.vagyok fél éves a rokonkislány. Én elég termékeny vagyok Hála Istennek mert mind a 2 gyerekem elsőre megfogant és mégsem lettem terhes az eseményutáni mellett.
2012. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!