Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen nagyon menni...

34 hetesen nagyon menni szeretnék fürdöbe. Mehetnék? Nem néznek ki nagy pocival fürdöruhába?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 12:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%

Menj, de majd ne csodálkozz, ha elkapsz valamit, és beteg lesz a babád. Miért nem bírod ki ?

Én 2* voltam nyáron terhes, de kibírtam.:)

2012. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Kismamáknak nem nagyon ajánlják a fürdőzést a fertőzések veszélye miatt. Ha mindenképpen menni szeretnél, akkor természetes vizet válassz, Balaton, Velencei-tó, ne medencés strandot.
2012. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
52%
A helyedbe én inkább nem mennék!Mi van ha elkapsz valami fertőzést?Nem a pocakod miatt fognak megnézni hanem azért mert képes vagy fürdőbe menni terhesen!De hát te tudod!
2012. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
mert nem tudtam h nem szabad. a dokim annyit mondott,hogy a Balcsit kerüljem,mert piszkos. de mást nem tiltott, nem kell egyböl leharapni.
2012. jún. 20. 12:59
 5/22 A kérdező kommentje:
eszem ágában sincs veszélyeztetni öt. csak azt hinné az ember fia, hogy bizhat az orvosokban.
2012. jún. 20. 13:02
 6/22 anonim ***** válasza:

Én is szerettem volna menni, mert mindig mentünk előtte, és kapaszkodj meg, nudista strandra, pont ennyi idős pocival. A végén az lett, hogy elmentünk, néztem a férjem, hogy lubickol, én meg a fák árnyékában, nudizva keresztrejtvényeztem, mert mikor megérkeztünk, lett egy olyan érzésem, hogy semmiképp nem szakad vízbe mennem. 3 nap múlva kiderült, már akkor is működtek az anyai megérzéseim, mert a dokinál kiderült, elkezdtem nyílni, és a víz csak rontott volna rajta. Mai napig örülök, hogy hittem a megérzéseimnek.

Ja, és így, hogy nem mentem vízbe, senki sem nézett csúnyán, inkább kedvesen mosolyogtak az öreg nénik.

2012. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nekem sem mondta a dokim egy szóval sem hogy nem ajánlatos fürdeni.még jó hogy itt olyan sokat olvasgatok!
2012. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
de nekem ráadásul aztmondta mehetek csak ne a Balatonra... :(
2012. jún. 20. 13:07
 9/22 anonim ***** válasza:
Jólvan,semmi gond.Nem tudtad és kész.Nem kell mindjárt leharapni a fejét!
2012. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szia! Én múlthéten nyaraltam a Balcsin, 35 hetesen, egy csőtop, rövidnadrág és combközépig is be tudtam menni a vízben. Így a ruha ápol és eltakart, és fel is frissültem, nekem nincs egy paráztatós orvosom, de nem javasolta már a fürdést. Amúgy meg a parton minden hol van zuhanyzó, ha nagyon meleg van fel tudsz frissülni.
2012. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!