Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győri kórházba bele teszik a...

Győri kórházba bele teszik a kislány fülébe a fülbevalót ha viszek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, már az ajtóban vár az egész orvosi stáb.
2012. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. De szerintem felesleges egy kisbabának fülbevaló csak beakad a ruhákba, törölközőbe. Majd, ha ovis lesz, és ő is szeretné, kilövetitek. És akkor az se lesz gond, hogy nem szimmetrikus, vagy túl lent/fent van a lyuk, mert akkor már jobban lehet látni, milyen lesz felnőtt korára a fülecsékje. És nem is mocorog annyit, mint egy kisbaba.
2012. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem teszik bele.

28hkm Győr

2012. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A második és harmadik válaszolónak köszönöm,az első meg tartsa meg a véleményét magának!
2012. jún. 20. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Győrben sajna kevés helyen találsz erre lehetőséget. Mi anno 9 éve egy kozmetikában szúrattuk át a kislány fülét. A lövetést nem ajánlom, saját tapasztalatból sem-mivel nekem volt végig a fülemben nem kevés lyuk és amelyiket lőtték, mind nagyon begyulladt, a szúrtak szépen gyógyultak.Egyébként sztem meg épp ilyenkor kell szúratni a baba fülét, ovisan még ne döntsön a gyermek erről, viszont akkor már kellemetlenül élheti meg. Fülbevaló pedig a lánykáknak sztem kell :)
2012. júl. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Így van,köszönöm az utolsó választ!Én is így gondolom,az nem kínzás ha egy kislánynak tesznek fülbevalót!
2012. júl. 4. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én anyukám védőnő, így ő nem rakatott a fülembe fülbevalót, pedig ő is át tudta volna szúrni, ahogy később, kb. 20 éves koromban meg is tette, mert megkértem rá (ezek ilyen plusz lyukak). Az első fülbevalómat középsőben kaptam, már nagyon szerettem volna, és semmilyen lelki nyomorom nem lett tőle, igazán nagylánynak éreztem magam, hogy kibírtam egy fülbelövést. (Igaz, hogy előre bőgtem, mikor még csak az eszközt mutatta a nő, de mikor már bent volt a fülbevaló, abba is hagytam.) Viszont van két barátnőm, akiknek babakorukban szúrták, az egyiknek túl fent van mindkét lyuk, csak bedugós fülbevalót tud használni, a másiknak pedig az egyik nagyon fent van, szintén csak bedugósnak jó, a másik meg nagy lent, elég idétlen. Anyukám sok ilyet látott, ő ezért várt vele. Az én kislányomnak sincs kilyukasztva a füle, és még senki se nézte kisfiúnak.
2012. júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mindenki maga dönti el :) egyébként nem hiszek benne, hogy ha szépen középre szúrják az elvándorol mert nő a gyermek s vele együtt a füle is.Sőt, ha középsőben szúrják, akkor is nő még a gyermek, tehát nem értem... Nálunk sem nekem, sem a lányoknak, sem senkinek a rokoni baráti körből nem lett ilyen. Egyébként igen, nem kell feltétlenül hogy lelki nyomot hagyjon ha 5-10-15...évesen szúrják át, viszont ez mindenkinél más, azt viszont kétlem hogy újszülöttként bárki is emlékezne :D De szerintem ez nem vita tárgya, és nem is ez volt a kérdés.
2012. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!