Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelentenek az alábbiak?...

Mit jelentenek az alábbiak? (toxoplasma eredmény)

Figyelt kérdés

toxoplasma gondii IgG negatív, <2.00 NE/ml

toxoplasma gondii IgM negatív, 0.02


köszönöm, ha valaki tud segíteni!


2012. jún. 20. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy minden rendben! Negatívak az eredmények! Nincs toxoplasma fertőzésed!
2012. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, de áteshettem már korábban a fertőzésen?vagy ezt nem mutatja az eredmény?
2012. jún. 20. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:

nem estél át még rajta!vigyáznod kell a macskákkal mosatlan gyümölcsökkel és a nyers hússal...

de jó hír hogy most se vagy fertőzött.

2012. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem estél még át fertőzésen, én sem, mi trimeszterenként ellenőrizzük, szerencsére továbbra is negatív, fokozottan figyelj a higiéniára, gyümölcsök és húsok mosására, előkészítésére. Nekem cicám is van, szoba cica, nem jár ki, eddig sem kaptam el tőle semmit, most sem fogok, világ életemben állatokkal foglalkoztam, agrármérnök vagyok, és ennek ellenére negatívak a tesztjeim, ne aggódj.

38 hetes kismama

2012. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm.

csak nem értem, hogy pl Te,kedves utolsó, hogy nem estél még át rajta??mondjuk gyerek koromban nálunk is volt minden...macska,kutya, tyúk-kaka evés...azt hittem túlestem rajta.

Amúgy kisfiammal,aki 20 hónapos járunk játszótérre, de igyekszem figyelni mindenre(kézmosás,gyümölcs mosás,stb)

2012. jún. 20. 21:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Na én is rákérdeztem a dokimtól, hogy kisgyermekkoromban volt nagyinál (egy udvarban laktunk) néha 8 cica is, hogy lehet, hogy nem kaptam el. Erre azt mondta, volt már egy csomó állatorvos kismamája, még soha, egyik sem esett át rajta, direkt várja,hogy legyen már egy, de nem. Szóval ezen ne aggódj, így van és kész, majd még ellenőrzik!
2012. jún. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

minden esetre érdekes.

köszi a válaszokat:)

2012. jún. 21. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!