Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. babát várók Ti 16-17...

2. babát várók Ti 16-17 hetesen milyen gyakran érzitek a magzatmozgást?

Figyelt kérdés

Kell ilyenkor minden nap érezni?

Mert én már 2 napja nem nagyon érzem, és nem tudom baj-e.

Szerdán megyek ultrahangra, de nem akarok addig idegeskedni.


2009. júl. 6. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

én 16 hetes vagyok, 2. babámat várom, és kicsivel több, mint 1 hete érzem manókát. tegnap viszont alig. szinte semmit. reggeli közben bejelentkezett, és egész nap nem jelezte, hogy jól van. ideges voltam, de közben tudom, hogy ez még sokszor lesz így már nagyobb korában is.

ma sem vitte túlzásba, de ma nekem sem volt időm még annyira odafigyelni :)

biztos, hogy minden rendben van, de azért ők még annyira picik, éppen hogy lehet érezni ezeket a mozgásokat. inkább örüljünk annak, hogy már ilyen kicsi korukban képesek akkorát mozogni, hogy mi ezt megérezzük :D

2009. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj nem kell meg minden nap erezni meg sok vizben van ami ompitja a mozgast,nem is olyan eros meg es nagy a helye is bent.En 15 het vegetol erzem(2.)es a 20. hettol erzem napi rendszeresseggel.
2009. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elozo vagyok tompitja akar lenni az ompitja...
2009. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj, aranyosak vagytok, remélem tényleg minden ok.

Egyébként ti mi az amit pontosan éreztek?

2009. júl. 6. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!