Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árt valamit a ventilátor és...

Árt valamit a ventilátor és klíma a babára?

Figyelt kérdés

Napközben annyira meleg van hogy fehérneműben fújatom magamra a ventilátort mert csak így lehet elviselni ezt a nagy meleget. :( Árthat ez a babónak, vagy inkább takarjam le a pocimat valamivel?

És a klímával mi a helyzet?

Előre is köszönöm a válaszokat, 32 hkm.



2012. jún. 21. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj már hogy ártana? Nem fúj át a levegő a hasfaladon és a méheden:)

Annyit kell vigyázni, hogy ne fázz meg, szóval ne kapcsolj klímát rögtön ahogy bemész a 40 fokos melegből, fokozatosan hűtsd a légteret.

2012. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Takard be a hasad, mert a lábától felfázhat. :))
2012. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Egész nap bent vagyok, szóval nincs hirtelen hőváltozás. Nem is úgy gondoltam hogy befúj a hasamba. :) Csak hogy lehűti a pocakomat és hogy ezt érezheti-e, mint ahogy a meleget is.

De inkább letakarom. :) Köszönöm még egyszer, ment a zöld kéz!

2012. jún. 21. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy van beállítva, hogy 25-26 fok legyen a lakásban, ha meglesz a baba, akkor sem akarjuk jobban hűteni, a kintihez képest nekünk ez teljesen megfelel. Én a ventilátor is megy, bár én direktben egyiket sem szeretem.

38 hetes kismama

2012. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam 26 fokra van beállítva a klíma, időközönként ha a klíma közelébe van dolgom addig kikapcsolom, amúgy megy egész nap. Szerintem ha nem vagy közvetlenül elötte/alatta akkor nem baj.



25hkm

2012. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Klímát csak azért kérdeztem mert amikor apukámhoz megyek, ott az megy éjjel-nappal. Szóval szerencsére nem hosszútávú klímázásról van szó.

Köszönöm nektek is! :)

2012. jún. 21. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!