Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, mennétek olyan...

Kismamák, mennétek olyan helyre, ahol kullancs mehet belétek?

Figyelt kérdés

holnap vidékre kellene menni, de ez egy kullancsos hely és kicsit aggódok. Korábban már volt lyme kórom...

9hkm


2012. jún. 23. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

fújd be magad spayvel.én olyan helyen lakok (erdő mellett)ahol vannak kullancsok.még soha nem jött belém egy se.este meg alaposan nézd át magad.

38hkm

2012. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ez amúgy "szervezet" kérdése is.. olyan mint a szúnyog csípés, mármint van akit szeretnek a szúnyogok, van akit nem. A kullancsokkal is ez van.. engem sajna szeretnek..

és vajon lehet 9 hetesen ilyen spréket használni? 1 trimeszter alatt mindenféle dolgot megtiltanak az embernek...

2012. jún. 23. 20:28
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel a házunk előtti parkba sem szabadna lemennem, csak ülni otthon 4 fal között....ugyanis nincs kullancsmentes hely, ahol zöld van, ott akadnak sajnos. Fújd be magad.
2012. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1 vagyok.nem lesz tőle semmi bajod.ennyire ne parázz.bababoltban lehet kapni kifejezetten ilyen spray-ket.de sztem a gyógyszertáros is tudja melyiket lehet használni.
2012. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az ország olyan szinten lefedett kullancsilag, hogy a városi parkokban is élnek kullancsok, úgyhogy bárhol, ha zöldben vagy esélyed van rá.

39 hetes kismama

2012. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a kertben is vannak kullancsok....


Vegyél almaecetet, és azzal kend be magad. Annak is utálják a szagát.

A barátnőm állatorvos, ő a lovát szokta almaecetezni, és amíg rajta van ez a szag, nincs a lóban kullancs.

2012. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szedsz magnéziumot? Elvileg az is riasztja őket! Legalábbis így olvastam, és az tény, hogy én 9 napos horgásztúra alatt egyet sem szedtem össze, a páromból viszont kellet kiszedjek! Ès magnéziumot szedek...(nem emiatt)

Üdv, 23 hkm

2012. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

nem parázom túl. kettes, voltál te lyme kóros? tudod milyen az?! 2 hónap antibiotikum kúra és egy nyár... micsoda fájdalmakkal..-de amúgy teszek a kullancsokra, nem magamat féltem.

Az almaecet jól hangzik :) persze, mindenhol ott vannak, de pl. téli h1n1 időszakban is olyan helyen közlekedtek lehetőleg ahol kevésbé esélyes h elkapjátok, ugye.

No nekem meg most ebben az időszakban - 1. baba, még nem mindenben világos hogy mit lehet, és hogyan -pl. tudtátok, h. fogászatra is lehet menni, DE csak a 16. héttől?? én nem tudtam..- és hogy mit nem. Ezért inkább mindenféle dolgokat megkérdezek.. ami bizonytalan..

köszönöm a válaszokat :)

2012. jún. 23. 21:48
 9/13 A kérdező kommentje:
igen, a kettes az 3-as. :)
2012. jún. 23. 21:48
 10/13 A kérdező kommentje:
és magnéziumot szedek, pl. ez is új h akkor elvileg nem csípnek... hát remélem is :)
2012. jún. 23. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!