Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A petezsák 0,5 cm, de a bal...

A petezsák 0,5 cm, de a bal oldali petefészkem meg van nagyobbodva, lehet hogy ciszta. Ugye nem lehet baja babócával?

Figyelt kérdés
5hetes+3napos vagyok 04.29.én, tegnap voltam orvosnál. Azt mondta, hogy a petezsák 0,5 cm., de a bal oldali petefészkem meg van nagyobbodva, lehet hogy ciszta. 1 hét múlva kell viszamennem, gyógyszert is kell szednem duphaston-t.Írjon akinek esetleg volt ilyen, nagyon félek.
2008. ápr. 30. 07:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Volt-e valakinek megnagyobbodva petefészke (esetleg a hormonok miatt), a terhesség alatt?
2008. ápr. 30. 10:04
 2/2 anonim ***** válasza:
Terheséég alatt nem volt megnagyobbodva de előtte igen.Azt tudom,h éppen egy ciszta kezelésen voltam túl.Meg nekem volt műtétem is ciosztával,nem is kicsi.Aztán terhes lettem a következő cisztám felszívódott.Sztem nem lehet baja a babócának.Ha meg van is a baba mellett ciszta,akkor jobban fognak figyelni.Nekem terhesség első 3 hónapjába utrogestant írt fel.Ez is sárgatest hormon.
2008. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!