Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesek, ebben a melegben...

32 hetesek, ebben a melegben tudtok aludni?

Figyelt kérdés
Nekem nem is a hasam zavaro,hanem egyszeruen nem tudok aludni.Jo,ha 4-5 orát tudok aludni,de azt is úgy,hogy tobbszor felébredek.Ez így lesz egész végig?
2009. júl. 7. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én sajnos napi 14-15 órát alszom, egyszerűen képtelen vagyok felkelni. Pedig a vérnyomásom is magas néha. Nem tudom, hogy melyik a normális. Világ életemben rossz alvó voltam, 7-8 óra mindig elég volt, most meg átaludnám a napot!
2009. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az én vérnyomásom meg épp alacsony.Azelott se tudtam tobbet aludni,csak az elso 3 honapban,amikor elég sokat rosszul voltam.1-2 napot azért cserélnék veled,mert elég hosszuk így az éjszakák.
2009. júl. 7. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Én is így vagyok mint te.Igaz vannak jobb meg rosszabb éjszakák, pl. ma jól aludtam, reggelig is csak kétszer keltem fel.

Egyszer tuti ki kell menni pisilni, mondjuk azt is olyan félálomban teszem, és vissza tudok még aludni.

Vagy ebben a melegben meg többször arra ébredek hogy izzadok, melegem van, és csak forgolódok.

Meg ugye napközben is így hogy nem fárasztom le magam, estére nem vagyok olyan fáradt.

Szerintem ez már így lesz, utána meg már a babó miatt......

32 hetes km.

2009. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bea24 ***** válasza:
Ugyan én 35 hetes vagyok, de én sem tudok aludni lassan egy hete... Ez a meleg teljesen kikészít, forgolódom, izzadok, se így se úgy nem kényelmes, még ventilátor mellett is. Na, az meg még jobban kikészít, hogy forgolódás közben látom a férjem nyakig be van takarózva. :) Mindenkinek Boldog Babavárást!
2009. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!