Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknél az apuka nem vállalta...

Akiknél az apuka nem vállalta a gyereket, mi a helyzet az apai nagyszülőkkel, más rokonokkal, esetleg féltestvérekkel?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 23:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor terhes lettem,elmondam a párom anyukájának,hogy ez a helyzet.Alapból azon a véleményen volt,hogy hülyék vagyunk,ha megtartjuk a babát 1 éve voltunk együtt.A páromnak az előző házasságából volt már egy gyermeke.kb 8 hetes voltam,amikor a párom felszívódott,én meg nem tettem azért,hogy mégis együtt maradjunk.Nekem semmi szükségem egy gyáva féregre,sem az ostoba anyjára,aki még születése előtt végzett volna a kicsikémmel.Egyszer felhívtam őket,hogy ne keressenek soha és neki tőlem nincs gyereke,szóhoz sem nagyon hagytam jutni őket.A gyerekemnek pedig a biológiai spermadonortól nincs testvére.Neki olyan testvére van akit én hozok a világra.

Férjhez mentem és élünk boldogan,mint hal a vízben.:)

2012. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!